Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ostrzeżenie zootechnika

Utworzony przez hjkz, 22 lipca 2008 r. o 20:52
można się Kozakowej spytać na krzyż czy na zero?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy bezpośrednio Kozakowa będzie chodziła łysa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma jak szkolenia 2-3 dni ciagłej libacji na umur, w trupa. idiotyczne wyklądy a potem strumienie czystej do gardła. zawsze obore robi a o tym jak pani sie popisuje głupota to niejaden komiks by sie napisało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się przyglądam temu pospolitemu ruszeniu byłych, obecnych poniewieranych pracownikow i mam mieszane uczucia..... Mialam okazje pracować w Spomleku przez kilka lat i poznać tamten klimat i panujące w nim obyczaje, jak i wylewajacych tutaj swoje żale forumowiczow "Nasza Pani" jest specyficzną osobą i wiele zlego padło pod jej adresem, zastanawia mnie tylko po co tam pracujecie. Brak Wam odwagi cywilnej zeby powiedziec głosno co myślicie i nie zgadzać sie na takie traktowanie a z drugiej strony niestać was na to żeby odejśc. HuRRA ktos sie odwazył powiedziec prawdę...... Jak to odwaga w tajemnicy na forum. Żałosne. Prawda jest taka, dzial skupu jest przeludniony, w którym zbyt wielu pracownikow przypadkowych bez umiejetności i kwalifikacji skazanych na jej humory bo kto inny chiałby Wasa zatrudnic? Rynek pracy teraz jest pelen ofert dla specjalistów dlaczego sie na to skazujecie, a może jednak cos w tym jest ze nikt inny nie dałby Wam pracy. wszyscy którzy coś potrafia nie maja problemu z wyrwaniem sie z toksycznego kręgu. Ja pracowałam tam kilka lat, nigdy nic przykrego nie spotakało mnie ze strony tej pani z jednego powodu - nie pozwoliłam sobie na to. Jak ma was ktos szanowac jak sami sie nie szanujecie? Jest w końcu wolnosc - nikt na siłę nikogo nie trzyma, nie masz odwagi sie postawic a źle Ci z tym zrób jak inni odejdź. Kolejna krytyka dotyczyła ubioru - nawet jesli ktos miałby ochote chodzić w sandałach w zimie to jest jego prwatna sprawa. o gustach się nie dyskutuje. Troche mi Was żal, ale to Wasz wybór Pozdrawiam, Juz z innego miejsca pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałem, że w SPOŁEM w białej podlaskiej, ludzie na mszę dali, że sie pozbyli szpicla i współczuja pracownikom w mleczarni. gdzie on ja znalazł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kable sa tam wszedzie lizusy i wlazidupy niestety najgorsze ze stata ma to mieszkano swoje nad brama i wszytsko widzi i kontroluje bardzo lubie ogladac pani gacie i posciel na balkonie jak na wiejskim podwórku nie ma jak wystawa brudów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o gustach non disputum ale jeżeli ktoś gabinet pseudo kierownika skupu przekształca za pieniądze spóldzielców w jaskinię zbójnicką, gdzie na ścianach wisi i zdjęcie Papieża i baba z gołymi cycami i kręci się fontanna i nastawiane jest krówek i naczepiane obrazków i wszędzie kicz i bezguście to coś jest nie halo. A nie wierzę że pracowałaś w skupie kilkanaście lat i nie byłaś poniewierana tam takich nie było , sory bardzo ale wciskasz ciemnotę kobieto, ale ktoś kto pracował w sekundzie wie że jesteś podstawiona. A o znalezieniu pracy też nie ściemniaj bo kto odszedł ze spomleku na własne życzenie nie znalazł w radzyniu pracy. Miał wilczy bilet, bo tu jedna opcja rozdaje karty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałaś tak dobrze u Dospiałowej?? dlaczego anonimowo występujesz?? brak Ci odwagi?? a może jesteś jednym z piesków??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAK NAJLEPSZA NA PANI BALKONIE JEST ANTENA SATELITARNA JUŻ NIE WROGIEGO CANAL+ , KTÓREGO TO ŚWIŃSTWA TA OSOBA NIE OGLĄDA. NO I OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ W ŻYCIU NIE OGLĄDAŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Kozakowa dała ten wpis o dobroci dospiałowej żeby się wkupić w jej łaski i być bliżej zródła, ale mamy cie farbowany lisie....bujaj się jak gołębie Balcerka. ps BRAWO LUDZIE JESTEM Z WAMI BYŁA PRACOWNICA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ileż to ludzkich łez popłynęło przez tych potworów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie o udzielanych kredytach, które wolno było realizować tylko w kilku sklepach w okolicach radzynia. Jasne że nie najtańszych a oczywiście wybranych przez dośpiałową. Faktury na modernizację czy sprzęt przyniesione z innego jak wytyczony punkt były niehonorowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOSPIAŁOWA NAJLEPSZAJ JEST Z RACHUNKÓW: pamietacie jak tłumaczyła na zebraniu, że 1/2 +1/2 + 2/4?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadworni Kierowcy Pani D Wyrazy współczucia i uznania dla Jej "nadwornych kierowców", bo to naprawdę mistrzostwo świata wozić na pierwszym siedzeniu nieprzytomną, upojoną alkoholem kobietę, która w każdej chwili moze wyrżnąć głową w szybę lub zsunać sie z fotela,lub co gorsze wypaść na ostrym zakręcie - bo ta "Pani" zawsze jeździ bez zapiętych pasów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie tak było: w trakcie zebrania dospiałowa narzekała, że instruktorzy zatrudniają zlewniarzy, którzy nie wiedza, że 1/2+1/2=2/4 Ot, kobieta po Sorbonie w Jabłoniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powiedziałam że pracowalam w skupie, ale mialam okazję sie Wam dobrze przyjżeć i temu jak sie zachowujecie i latacie za Panią, albo chowacie sie po krzakach wzystkie te historie znam i wielu byłam swiadkiem..... Te Wasze wyjazdy i szkolenia, jedna wielka libacja.... Jacy nieszczęśliwi, 3 dni na wyjeździe musieli pić i tańczyć za pieniadze społdzielni. Biedactwa.... zawiezione do dworku Anna a nie do Sharatona, takie niewygody musieli znosicić. Legendy o waszych wyczynach podczas tych wyjazdów krązyły, jak ktoś chorobe wenryczna podłapal to po takim wyjeździe cały skup zyl w strachu..... I jakie to upokarzajace stac w kolejce po kase za delegacje ... zawsze to druga pensja wpadała .... za siedzenie w domu bo jak sprawdzic czy ktoś z domu sie ruszyl do rolnika, a na tym polagała jego praca Na forum wszyscy odwazni a jutro przekroczycie brame i bedziecie skakac koło niej jak zawsze i wieszac te obrazki i wycierać krówki z kurzu, a potem z wycieczka do Sanatorium odwiedzic Pania pojedziecie tyłek lizac. Kochani pracownicy swojej Pani. Żadna inna mleczarnia w Polsce nie zatrudnia az tylu pracowników w skupie, ktorzy nie maja nic do roboty i sami miedzy sobą się gryzą i donoszą na siebie. łatwo jest innych z imienia i nazwiska obrażać i grozić goleniem głowy jest poniżej pasa i świadczy o poziomie niektórych pokrzywdzonych, wcale nie odbiga od zarzutów stawianych pani. Wile jest tam nieprawidlowosci finansowych itd. ale od tego sa specjalne urzedy i sluzby - masz dowody to zgłoś, w końcu to jest obowiazek obywatelski... A pracy nie trzeba szukac w Radzyniu, chociaz nawet tam jest to także juz łatwiesze tylko trzeba coś umiec. I nie jestem podstawiona, tylko nie godze sie na wylewanie szamba przez tych ktorzy sami przykladem nie świecą, przypomnijcie sobie jutro te slowa jak będziecie kłaniac sie w pas i udawac wierne pieski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ujawnij się. brak Ci odwagi? dlaczego nie zgłosisz tych nieprawidłowości, o których wiesz i piszesz do odpowiednich urz edów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Pragnę przypomniec zainteresowanym, iż najbliższa " dobrowolna OD SERCA" składka dla pani D.J odbędzie 21 sierpnia oraz impra w zielonym domku. Postarajcie się! --- wierny sługus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekamy - zobaczymy..... ale sądzę że to całe Starej Królestwo - jak o nim sama wielokrotnie mówiła lada chwila moment pęknie jak bańka mydlana! Panie Prezesie potrzebna jest tylko "." nad "i". I mam nadzieję że bedzie miał Pan na tyle odwagi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nie postawi kropki nad "i" bo prędzej ona nad nim ją postawi Szczególnie gdy jest jeszcze do utrzymania hotel w rzeszowie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 986

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...